KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9893140
nr 989 3140
Etsning
Signerad, EA 3/25, motivet: 34x41
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 20:12:58
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr